שם:
טל':
אימייל:
 

שטיחים לחדרי ילדים

במאמר שלפניכם נלמד כיצד להתאים שטיחים לסלון ולחדר הילדים ככלל, שטיחים יוצרים עבור הבית עולם ומלואו אשר לא ניתן לתאר בלעדיהם. הדבר אינו מתבטא רק בעיצובים אטרקטיביים מאין כמוהם, אלא גם בהיבט הפונקציונלי כפי שמייד ניווכח. בית עם שטיחים הוא בית אשר משמעותית קל יותר לשהות בו ולתפקד בו בחיי היום יום.

יצירת חיץ עם האקלים החיצוני

זהו אחד מהתפקידים החשובים של השטיחים. אחת הסיבות שבחדרים המוגדרים כחדרים יבשים, שאינם מושפעים מהקאלים החיצוני, יש שטיחים היא משום שבטרם ביצענו כל פעולה אחרת לייבוש החדר, זו הפעולה הבסיסית ביותר אשר בלעדיה החדר לא יהיה יבש גם אם נעטוף את כל הקירות שלו כולל התקרה בספוגים ובדים. זו הסיבה שחדר אולפן ביתי או חדר אחסון חומרי מחשב בענן תמיד יכילו שטיחים על הקרקע. מבחינתנו הדבר יסייע לנו גם בתפעול החדר בבית, שכן מנוחה או ביצוע עבודות בבית שמושפע מהאקלים בחוץ יוצרות מטרד של ממש ופגיעה באיכות החיים.

כיצד נבחר שטיחים לבתים שלנו

השטיחים אותם חשוב לבחור לבתים צריכים לכלולך מספר שיקולים: בראש ובראשונה – בהתייחס לתכולת הריהוט שיש לכם בבית: אם מדובר בריהוט סלוני קבוע, אשר בלאו הכי לא ניתן להזזה – בחירת שטיח עבה ומחוספס עשויה להיטיב עם הסלון שלכם ולהפוך אותו לאטרקטיבי. לעומת זאת, אם מדובר בחדר בו ישנו ריהוט רב המתבסס על גלגלים כמו כסאות לשולחנות כתיבה, עדיף לרכוש פרקטים לחדר הילדים בעיצוב מודרני בעל מבנה חלק. רצוי שיהיה זה שטיח צמוד קיר לשם יצירת תנועה חלקה וללא מעצורים מיותרים.

ניקיון בית מרובה שטיחים

בית שכזה צריך להכיל שואב אבק מתוחכם ועמיד אשר יכול להתמודד עם כמויות גדולות של אבק. עבור בית אשר כמות השטיחים שלו מאד גדולה מומלץ להיעזר ברובוט שואב אשר מבצע את עבודת השאיבה באופן אוטומטי תוך זיהוי נכון של נפחים ועבודה בחדרים בכל הגדלים והצורות. יצויין כי באופן כללי שטיחי משי צוברים פחות אבק משטיחים מחוספסים אולם לא לכל בית מתאימים שטיחים ממשי.מדובר בשטיחים דקים וחלקים המשמשים בעיקר עבור חדרי נוי, ופחות עבור חדרים בהם ישנה תנועה רבה של עוברים ושבים.