שם:
טל':
אימייל:
 
   

 

שולחנות לילדים

מעוניינים בכל המידע בנושא שולחנות לילדים ? במאמר שלפניכם תוכלו לדעת הכל אודות שולחנות אלו ולהתחקות אחר הפריטים הדרושים גם לילד שלכם. חשוב להבין כי שולחנות לילדים הנם שולחנות קטנים ברוחבם, בגובהם או בשניהם גם יחד. מטרת השולחן הקטן היא לאפשר נגישות לילד שלכם, מתוך הנחה שאין לו הרבה חפתי אחסון בשלב הראשוני של חייו, ולכן שולחנות לילדים הם ברובם רחבים פחות משולחנות נוער או מבוגרים. במאמר שלפניכם תוכלו לקבל סקירה קצרה על פרמטרים חשובים בנושא שולחנות לילדים:

שולחנות בטוחים

חשוב שהשולחן יהיה בטוח: קל משקל, וללא פאות חדות. חשיבות הבטיחות בשולחנות הילדים היא עליונה, שכן ללא בטיחות מירבית ואופטימלית, הילד יכול להינזק קשה אם מדובר בשולחן כבד אשר חלילה יישמט לעברו או להיפצע מפאותיו החדות. שולחן קל ולא חד הוא פתרון מהותי לילד שלכם. שולחנות לילדים מסוגים אלו ניתן לרכוש מפלסטיק קל על פי רוב. בהינתן שהילד גדול יותר והגיע לגיל 7-9 ניתן לרכוש שולחן עץ קטן בעל משקל גדול יותר. שולחנות לילדים מעין אלו מכילים בדרך כלל גם מגירות לאחסון חפצים קטנים.

שולחנות נגישים

נגישות הילד לשולחן חשובה מעין כמוה. בל נשכח שהילד הוא אדם קטן ונמוך קומה, ולכן חשוב שהשולחן יהיה בהתאם: בעל גובה נמוך. בדרך זו הילד יוכל להתנהל על שולחן אשר מתאים לו, כשם שאתם הייתם יכולים להתנהל רק על שולחן בגובה שלכם ולא על שולחן שמידותיו גבוהות מהצפוי. 

שולחנות עמידים

על אף שבפסקה הראשונה הפצרנו בכם לקנות שולחנות קלי משקל, כאן אנו שמים דגש על פרמטר אשר סותר לא מעט פעמים את פרמטר זה: שולחנות עמידים: שולחנות אשר לא תזדקקו להחלפתם בזמן הקרוב. לרוב, עמידות וכובד משקל הולכים היטב בייחד, מה שסותר את רצוננו להכווין אתכם לשולחנות קלי משקל. ישנם מעט דגמים של שולחנות קלים העשויים מחומרים עמידים. שולחנות לילדים מסוג זה נחשבים לאיכותיים ביותר ומומלץ להתחקות אחריהם.

ייעוץ בנושא שולחנות לילדים

ניתן לקבל את כל הייעוץ הדרוש בנושא שולחנות לילדים מיועצי ציוד ריהוט לילדים. הם יוכלו לייעץ לכם בעודכם מבקרים בחנויותיהם על המוצרים המומלצים ביותר עבור הילד שלכם ובפרט – שולחנות לילדים בעלי איכויות יוצאות דופן.