שם:
טל':
אימייל:
 

פתרונות אחסון מקוריים לחדר

כולנו מכירים את התופעה של זריקת נעליים מתחת למיטה, ספרים בכל פינה, הבית נראה מבולגן ואין אנו מוצאים את הראש והרגליים בבית או בדירה שלנו, שגם כך היא בעלת חלל קטן. היום, ניתן למצוא פתרונות אחסון מקוריים לחדר, במגוון של חנויות לעיצוב הבית המוכרות. יש לערוך סיור מקדים בין המרכזים הגדולים של עיצוב הבית, שם , לבטח תמצאו פתרונות שיהיו מקוריים וישרתו אתכם נכון. אלה הגרים בחללים קטנים, כמו דירות קטנות, ינסו למצוא את הפתרונות ההולמים לאחסון נכון. יש לתכנן כבר מלכתחילה, את מקומות האחסון באמצעות פתרונות חדשניים, אם בתלייה של מדפים נוספים, ריהוט מתוחכם הבנוי גם לאחסון וכדומה.

תכנון נכון של חדר השינה - יקנה חלל גדול יותר

המיטה בחדר השינה, היא זו, אשר תופסת מקום גדול וארון הקיר ממש בקושי מכיל את הבידוד, הנעליים ושאר חפצים שאנו מעוניינים לאחסן. ההוצאה על פתרונות אחסון מקוריים לחדר, היא בהחלט משתלמת, לאחר שנראה את התוצאות ואיכות החיים שלנו תעלה, בחדר שינה מסודר יותר. גם חדרי שינה של מבוגרים ובמיוחד של ילדים שיש להם מגוון רב של חפצים, כגון משחקים צעצועים, ספרים ועוד, חייבים בפתרונות אחסון הולמים, כך שהחדר תמיד יהיה מסודר וערוך גם לקבל חברים המגיעים לשחק עם הילדים בחדר נעים למדי שיש בו פתרונות אחסון חדשניים. השטח הנמצא מתחת למיטה, הינו שטח ריק ואינו מנוצל, כך שחוץ מאבק, לא ניתן למצוא שם כלום, ניתן למצוא מתקן שליפה של מגירות ותאים וכך, לאחסן חפצים, התופסים מקום נכבד בחדר השינה.

מגירות גדולות ומרווחות במקום הנסתר לעין

ניתן למצוא מגוון רב של מגירות נשלפות, מיטה שנפתחת לארון, הדרכים למצוא פתרונות אחסון מקוריים לחדר, מאפשרים לרכוש מגירות אחסון, אשר ניתן לגלגל אותן מתחת למיטה. מדובר על פתרון יעיל ופשוט שיעניק לכם לסדר את הבגדים של העונה שחלפה, או נעליים שאין לכם שימוש בהם בעונה הנוכחית בתוך מגירות שתהיינה גדולות ומרווחות וכך, לפנות שטח שהוא עשוי להיות יקר לכם מארון הבגדים וטיפ נוסף לדרך...אל תשכחו לרוקן מדי פעם את ארונות בגדים מחפצים או פרטי לבוש אין לכם צורך בהם.