שם:
טל':
אימייל:
 
   

 

פינות אוכל

מעוניינים לרכוש פינות אוכל יוקרתיות ובעלות מרקם יפה ומעוצב ? במאמר זה תלמדו הכל על רכישת פינות אוכל מהמובילות במשק. פינות האוכל נועדו הן לבית הפרטי והן לדירה קטנה הנמצאת בבניין מגורים. במאמר שלפניכם תדעו להתאים את פינות האוכל שלכם לצרכים שלכם על ידי שילוב עצות מועילות ונבונות אשר יובאו לפניכם כאן:

ערכו מדידות לחדר פינת האוכל

יש לערוך מדידות על מנת לדעת מה גודל התכולה אשר ניתן להכניס לחדר המיועד: גודל השולחן, גודל כסאות פינת האוכל, ובמידה ויש מקום מספק – גודל המזנון . חשוב להגיע עם המידות הנכונות לשלב איתור הרהיטים על מנת שלא תקנו מוצר גדול מדי שאינו עובר את סף החדר, או קטן מדי - שיכול היה להיות מועיל הרבה יותר אם היה מעט יותר גדול. אנו ממליצים למדוד את את אורך החדר, הן את רוחבו והן את גובהו לשם הצבת המזנון, פריט ריהוט אשר תלוי גם בממד הגובה.

ערכו סבב התייעצויות עם מעצב פנים

כעת, משיש לכם את המידות נשאר להתייעץ עם מעצב פנים על מנת שיוכל לספק לכם מידע עיצובי על פינות אוכל. הוא יוכל לפקוד את הבית שלכם ולדעת לאלו פינות אוכל תזדקקו כך שישולבו כייאות הן עם הסלון, הן עם המטבח והן עם כל חדר אחר הנמצא בשכנות לו. חשוב לערוך מספר סבבי התייעצויות ולשמוע לפחות דעה שנייה אחת ממעצב פנים אחר.

בחרו פריטי ריהוט המבוססים על חומרים המועדפים עליכם

כעת, כשמידות החדר בהישג ידכם, וכך גם הנראות של הפריטים מבחינה עיצובית - כל שנשאר הוא לבחור את החומרים עבור פינות אוכל. בדרך כלל - בשוק מוצעות פינות אוכל ללא ריפוד, העשויות מעץ מלא, פינות אוכל בריפוד בד לסוגיו או פינות אוכל בריפוד עור לסוגיו. חשוב לבחור בפריט אשר אתם חשים שהוא פריט שמסב לכם הנאה, ויש לכם את הניסיון הדרוש לטפל ולתחזק אותו. במידת הצורך ניתן להתייעץ במחסני עצים או עם מומחים לבד או לעור.
בטרם תרכשו את פינות האוכל, חשוב לקחת בחשבון רווחי תנועה מינימליים
לקוחות רבים טועים בכך שהם קונים פריטי ריהוט המכסים בדיוק את המידה של החדר אותו הם מדדו. הדבר יוצר עומס וצפיפות רבה ולא מאפשר תנועה מינימלית הנדרשת מן החדר. יש לקחת בחשון מרווחים בין השולחן לכסאות ובין הקירות של פינות אוכל לשולחן.