שם:
טל':
אימייל:
 

מיטות מעץ לילדים

מיטות מעץ לילדים מתאימות במיוחד עבור חדרים אשר התפאורה והעיצוב שלהם הם מעץ. ההבדל בין מחיר גוף המיטה למחירי מזרנים הוא משמעותי. בעוד אשר המזרון משמש כאביזר נוחות נטו, בסיס המיטה הוא גם עבודת מעצבים המתאימה לסוגים שונים של חדרים. חשוב לבחור מיטות מעץ לילדים כך שתוודאו שמדובר בחומר עמיד ואיכותי, וכמובן – שישביע את רצונכם מבחינת טעמכם העיצובי. כך תעשו זאת נכון.
 
רכישת מיטה מעץ טבעי
 
ברכישת מיטה מעץ טבעי מומלץ לוודא שיש עליה תעודת אחריות ל-7 שנים נגד ריקבון, שהמיטה עשויה ללא חת מחומרים עמידים ומהעצים הידועים והמוכרים לכם בתחום. חשוב לוודא שהמיטה מצופה בציפויי הגנה הן מפני התקלפות צבע והן בפולימר – מפני בלאי פיזי, שברים ושריטות.
 
רכישת מיטה מעץ מתועש
 
ברכישת מיטת מעץ מתועש – חשוב לוודא שהיא מוגנת בתו תקן E1 נגד הרעלת דבקים, ושהמיטה מצופה בציפוי נגד ריקבון – כמו ציפוי פורמייקה. בעץ מתועש, שתי הבעיות העיקריות הן – בלאי מהיר, וחשיפה לרעלים שהופקו בתעשייה. לכן, חשוב לוודא את שתי העובדות שצוינו למעלה בפסקה זו, על מנת לדעת בוודאות כי המיטה בטיחותית לילד שלכם, ובכלל – לשוהים בחדרו בזמן אמת.
 
תוספות ושדרוגים למיטה
 
* ארגז מצעים.
 
* קרש נשלף להגנה מנפילה.
 
* סט מצעים ראשון למשתמש.
 
תוספות ושדרוגים אלו יכולים להיטיב עד מאד את רכישת מיטת הילדים הראשונה שלכם ולספק לילד שלכם נחיתה רכה במיטתו הראשונה מחוץ ללול.
 
שירות ואחריות
 
מומלץ לוודא שעל כל דגמי מיטות מעץ לילדים - אחריות ושירות מלאים. ווידוא שכזה הנו נדרש עבור כל דגם של מיטה, שכן זה מה שמבטח אתכם מפני בלאי או פגם שנגרם שלא באשמתכם. במידה וזה קורה, תתבצע החלפת המוצר בהתאם לנהלי החברה. זה גם מדגיש עד מאד את החשיבות של קניית מיטה יוקרתית מיד ראשונה, ולא חיפוש אחר פתרונות קלים בדמות מיטות יד שנייה או מיטה בקנייה מאתרים באינטרנט מחו"ל. רכישות כאלו במקרה הטוב מציבות לכם תנאי אחריות קשי-נגישות ובמקרים הפחות טובים לא מאבטחים אתכם כלל בנושא גם לאחר ששילמתם.
 
מגוון מיטות מעץ לילדים מחכה לחכם באולמות התצוגה של חנויות הרהיטים המובילות בענף. צרו קשר והגשימו לילדיכם חלום!