שם:
טל':
אימייל:
 
   

 

ספריות לנוער

במאמר זה תוכלו לזכות בשלל עצות מועילות בתחום ספריות לנוער. המאמר יכלול שלל של טיפים מועילים אודות הספריות ויוכל להמליץ על דגמים מן הריהוט המבוקש לכל סוג של בן או בת נוער. ככלל, ישנם בני נוער המהווים תולעי ספרים של ממש: הם פשוט לא מפסיקים לרצות לקרוא מהגות ועד לספרי מדע .לעומתם, ישנם בני נוער אשר קוראים מעט אך משלבים את הקריאה עם תחומי פנאי אחרים כמו האזנה למוסיקה טובה. במאמר זה נספק לכם מידע על ספריות לנוער, כאשר הראשונה תיטיב עם בני הנוער בעלי המשיכה הרבה לתחום הקריאה והשנייה תיטיב גם עם מי שעושה שימוש נרחב במדיות מולטימדיה:

כונניות ספרים

ניתן להבחין בסוגים רבים של כונניות ספרים המהוות ספריות לנוער: כונניות ספרים המהוות כוורות: מדפים ברוחב של קיר בית המכסים את כולו אל מכילים פלטת עץ אחורית, כונניות ספרים קטנות בנות 1-2 שורות, ועוד. כונניות אלו מכילות מדפים בגודל אחיד לאחסון ספרים. גודל זה בדרך כלל גדול ומכיל גם גובה לא מועט המתאים לאחסון ספרים ארוכים בממדם. כונניות ספרים מסוג זה ניתנות לרכישה ברשתות השיווק או בהזמנה אישית או על ידי רכישת עבודה קיימת המשווקת באופן רחב היקף.

ספריות נוער משולבות אחסון מדיות מולטימדיה

ספריות נוער מעין אלו הן ספריות אשר גובה מדפיהן משתנה: על המדפים הארוכים מאחסנים ספרים ועל המדפים הקצרים – מדיות: תקליטורי מוסיקה ו DVD. ניתן לרכוש ספריות לנוער עם מדפים אשר ניתן לשנות ידנית את גובהם או לרכוש עבודת יד לפי הזמנה עם מדפים בגבהים שונים קבועים ללא יכולת לשינויים. במידה והחלטתם לרכוש יצירת אומנות מעין זו, חשוב לשערך מהו היקף הספרים לעומת היקף המדיות שלכם על מנת שדגם שיוכל לשרת אתכם הוא שייבנה לכם בסופו של דבר. ספריות לנוער מעין אלו משמשות, כפי שנאמר בתחילת המאמר, בני נועד אשר חיבתם לספרים וחיבתם למדיות המולטימדיה - שווה, והם מעוניינים לשלב בין השניים.

התייעצות בנושא ספריות לנוער

לאחר שבחרתם את סוג ספריות הנוער הרצויות לכם, חשוב להצייעץ עם מעצב פנים המתמחה בתחום ספריות לנוער. הוא יוכל להמליץ לכם על שילוב ראוי עם תכולת החדר או הבית תוך דיון על צבעי הספריה, צורתה החיצונית והחומרים מהם היא תהיה עשויה.