שם:
טל':
אימייל:
 

מתנות

למנהל חברה, קטנה או גדולה, תמיד ניצבת שאלת מתנות לעובדים.

מה קונים? כיצד ניתן לרצות את כולם? מתי ראוי לחלק אותן? האם לקנות את אותה מתנה לכל הדרגים באופן שווה?

אין ספק שכמנהל מקום העבודה, מתנות לעובדים זה הדבר שאולי יהיה לך הכי פחות זמן להקדיש, אך מתנות לעובדים היא עסקה לא פחות חשובה מכל עסקה אחרת שתעשה עבור העסק שלך.

עובדים שמקבלים תמריץ לעבודה בצורת מתנות לעובדים ישובו בכוחות מחודשים ויהיו הרבה יותר יעילים  בעבודתם.

מן הראוי שתקבל לעבודה איתך אנשים עם מוסר עבודה גבוהה ונכונות אין קץ להשקיע, אך מי מאיתנו לא אוהב חיזוקים חיוביים ואישור מחודש לכך שאנו פועלים נכון?

לכל זאת הוסיפו את השחיקה שקשה להתעלם ממנה בכל תחום בחיים שלנו והנה הגענו שוב לפתרון של מתנות לעובדים.

מתנות לעובדים יכולות להינתן סמוך לחגים , לאחר הישג לחברה או אפילו כך סתם, בתוך שגרת העבודה על מנת לרענן ולשבור את השגרה השוחקת.

ככל שהעבודה תהיה אהובה, כל אחד מאיתנו רוצה להתרווח לרגע ולקחת פסק זמן. בכך שמנהל עבודה מעניק מתנות לעובדים הוא מביע הצהרה ומסר שזה מקובל ונפוץ ושיחד עם זאת הוא מצפה שתמשיכו בעבודה הטובה. על מנת לעזור ולסייע לכם לעשות זאת, הוא מתגמל בצורת מתנות לעובדים.

רבות ומגוונות הן מתנות לעובדים. מתנות לעובדים יכולות להיות יום כייף לגיבוש, תלושים או יין טוב. כדאי להיות יצירתיים ולא כל כך בנאליים למרות הסיכון שלא לקלוע לטעם כולם. מחשבה נוספת מעידה על מאמץ נוסף שעושה הממונה לרווחת העובדים שלו ומוכיח בכך שלא פעל וקנה מתנות לעובדים כלאחר יד.

מתנות לעובדים יכולות להיות גם בונוס חד פעמי במשכורת. כמובן שתגמול כספי הוא מועדף על ידי רבים אבל מתנות לעובדים יכולות להיות פריט שאדם לא יקנה לעצמו סתם כך ואתם על מנת לפנק אותו עושים זאת עבורו.

לחצו לכניסה לאתר אוואנגרד לפרטים ורעיונות נוספים למתנות לעובדים.