שם:
טל':
אימייל:
 
   

מיטות נוער

מעוניינים לקבל את כל המידע הדרוש לכם על מיטות נוער ? מאמר זה יעשה סקירה קצרה על המבנה של מיטות נוער, וידגיש מספר פרמטרים חשובים בתחום זה. בשונה ממיטות ילדים, מיטות מתכווננות מעוצבות לנוער מכילות צרכים שונים לחלוטין אשר נועדו לפתור מספר בעיות שנוצרו עקב המעבר מילדות לחיי הנעורים. במאמר שלפניכם נסביר מהן הבעיות הללו וכיצד מיטות נוער פותרות אותן ביעילות ובקלות:

הנער חש כי מיטת הילדים מיצתה את קיומה


תחושה זו נובעת בעיקר מהעובדה שמיטת ילדים מכילה עיצוב שנראה אטרקטיבי מאד לילד הקטן שמלאו לו 3 שנים והוא מבלה את לילותיו במיטה החדשה. ברוב המקרים, בן הנעורים יחוש שהעיצוב הזה עשה את שלו, והגיע הזמן לבחור דגם כלשהו מתוך מיטות נוער המהווה דגם עיצובי אשר ייצור שינוי מרנין עבור בן התשחורת.


הנער מעוניין בפתרון שיאפשר לו לארח חברים וידידות בביתו

בגילאי הנעורים – התופעה של אירוח ליותר מיום אחד בתוך בית אב של נער אחר נפוצה למדי, ולא ניתנת למימוש במיטת ילדים. גם אם בחדר ישנה מיטה ספייר המהווה מיטת ילדים, זה לא ייראה טוב כאשר שני ילדים בני 13-14 ישנו במיטה עם קרש עץ למניעת נפילות בצפיפות בשל האורך הקטן של המיטה. במצב זה ניתן לרכוש מיטות נוער אשר ישמשו נערים אלו לצרכי האירוח בשל כך שהן מכילות מזרן כפול נשלף. בהקשר זה, מיטות נוער מסוגים אלו מכילות גם ארגזי מצעים לאחסון מצעיו של החבר המתארח.

חל שינוי בתגובת בן הנוער למזרן השינה של המיטה

כאשר הילד גדל ועמוד השדרה שלו נעשה חזק יותר, בשל כך שהעצמות נעשו מעובות יותר, התגובה הפיסיולוגית למזרן הילדים אינה טובה כבעבר. הנער זקוק למזרן שייתן מענה לצרכים שלו כדמות חזקה. הוא זקוק למזרן עבה יותר על פי רוב, על אף שישנם מקרים בהם השינוי בתגובה הפוך. כילד, הוא הגיב כנדרש למזרן קשה וכנער הוא זקוק למזרן רך יותר. מבחר המזרנים שיש במיטות נוער גדול יותר מזה של מיטות ילדים, ולכן השינוי המיוחל יבוא על ידי קניית מיטות נוער. חשוב להתייעץ עם אורטופד לגבי סוג המזרן בטרם קניית מיטות נוער.