שם:
טל':
אימייל:
 
   

 

מיטות לילדים

במאמר זה ננחה אתכם מה נדרש ממיטות ילדים. נסקור מה חשוב, הלכה למעשה, על מנת שמיטה כלשהי תוכל לשמש כמיטת ילדים, והאם מיטות לילדים הם בכלל מוצר אחיד או משתנה בהתאם לגילו של הילד? התשובות לשאלות אלו ידונו במאמר שלפניכם. אנו בטוחים שקריאת המאמר תסב לכם ידע רב בתחום כמו מיטות לילדים, וגם יאפשר לכם חשיפה מירבית לתחום חשוב זה:

סוגי מיטות ילדים

סוגי המיטות נקבעים לפי גיל הילוד. כך, למשל, מיטות לתינוקות הן מיטות לול הכוללות סורגי עץ גבוהים ומזרן לטקס. נהוג לצרף צעצועים שונים לתוך הלול על מנת לדאוג למקסימום רווחה לתינוק שעה שהוא שוהה בו. הלולים מהווים מיטות לילדים כאשר הם קטנים במיוחד עד גיל שנתיים בממוצע.
הסוג השני של מיטות ילדים משמש ילדים בוגרים יותר. סוג זה כולל מיטה על בסיס עץ ולעתים – מתכת, אשר מכיל 3 דופנות קבועים ודופן רביעי – בדמות קרש שיווי משקל. קרש זה מוצב בתוך מסילות המיטה ונועד למנוע את נפילת הילדים שלכם כאשר הם ישנים על מיטות לילדים.

מציאת מיטות ילדים באיכות

מיטות לילדים באיכות הגבוהה ביותר נמצאות בחנויות ייעודיות לריהוט ילדים ונוער. חנויות אלו יכולות יותר מאשר חנות ריהוט כללי – לספק עבורכם מיטות שנבנו במיוחד לילדים, ולא רק בענף הלולים אלא גם בענף המיטות לילדים גדולים יותר כפי שהוסבר בפסקה השניה של הפרק הקודם במאמר זה. קניית מיטה רגילה בחנות רהיטים כללית תצריך אתכם להזמין נגר שיבצע עבודות עץ עדינות כמו למשל קיבוע עץ שיווי המשקל שבלעדיו ילדים קטנים שעוד לא פיתחו חוש שיווי משקל מפותח עלולים ליפול מהמיטה.

איתור תוספים למיטת הילדים

ניתן למצוא כל מיני תוספים כמו למשל סל כביסה צמוד למיטה, שידת ילדים להנחת חפצים אשר חשוב שיהיו בקרבת מיטות לילדים, וכל תכולה מסוג אחר הנוגעת לתוספים השונים של מיטות לילדים. אחת מן התכולות החשובות היא מנורת הלילה, שחשוב שתהיה מוגנת,ף במיוחד אם מדובר בנורת הלוגן שעלולה לרתוח אל מעל 300 מעלות. מנורות לילה חיוניות להצבה בקרבת מיטות לילדים לשימוש הילד שלכם לקריאה לפני השינה. ניתן להשיג בתי מנורה ייעודיים בחנויות חשמל ותאורה.