שם:
טל':
אימייל:
 

מדבקות קיר לחדרי ילדים ונוער

אחד הדברים שיש לתת להם תשומת לב זה הגילאים של הילדים, גורם זה , הינו חשוב בבחירת צביעת חדרי ילדים ונוער. אם מדובר בחדרי פעוטות, נוכל לצבוע את החדר בגוונים פסטורליים ועדינים כמו בגילאי 5-8. מגילאי שמונה, נוכל יותר להעז בצבעים. ניתן להעז יותר בצבעי הקיר הנמצאים בפינת המשחקים של הילדים ולשלב בחדר פופים בצבעים  עליזים. אפשר לשחק בכמה גוונים בקירות, אך שייצרו הרמוניה ויתאימו ביניהם. יש  לבחור בצבעים ידידותיים לסביבה, במיוחד כאשר מדובר על צביעת חדרי ילדים ונוער, יש צבעים שהם פולטים רעלים, ולכן יש להימנע מצבעים אלה. 

יש להקדיש מחשבה לכמה דברים, כאשר אנו מעוניינים לצבוע את חדר הילדים. האם החדר יהיה בהיר ושקט? או אולי צבעוני?. צבעים רכים כמו שמנת, או גווני הפסטל הרכים, מעניקים רוגע, כי הרי מדובר לא רק על חדר שיש לשחק בו, אלא גם לישון בו. יש הרבה אנרגיות בצבעים, וכאשר מדובר על חדר שינה לילדים, יש לבחור בקפידה את הצבע. צבעים עזים מדי, אינם משדרים אנרגיה רגועה, אלא אנרגיה חזקה יותר. ישנן צביעות בצורות מיוחדות כמו פסים עדינים שניתן לצבוע באמצעות שבלונות, דוגמאות יפות על הקיר באמצעות מדבקות קיר יפות ועוד. בעיצוב של חדרי הילדים, השמיים הם הגבול, ולכן הרבה מעצבים של חדרי ילדים רואים בעיצוב חדרי הילדים והנוער מעין אתגר.

גם ציורי קיר, או טפטים שיתנו אווירה מיוחדת, כמו למשל התקנת טפט אחד בציור או רקע של ג'ונגל, מקובלים היום בחדרי הילדים ומעניקים אווירה מיוחדת לחדרי הילדים. ניתן לצבוע את שאר קירות החדר בצבעים שיתאימו לגוון הטפט ובכך ליצור הרמוניה נעימה בחדר.