שם:
טל':
אימייל:
 

סקירת סוגי לגו לילדים

חברת הצעצועים הדנית לגו, ייצרה את הלגו הראשון בעולם בשנת 1932. מה שמיוחד בלגו המקורי, שניתן להרכיב את הקוביות בכל צורה והן לא תתפרקנה.  ניתצן היום למצוא אבני לגו אלכסוניות, עגולות מרובעות ולבנות אינסוף של צורות ומבנים כיד הדמיון. היום ניתן למצוא גם דמויות כמו "אנשי לגו" שניתן גם בעזרתם לבנות דברים ממש מדליקים. בעקבות ההצלחה של חברת לגו הדנית, קמו עוד חברות שניסו לחקות את מוצרי לגו, חלקן הצליחו יותר וחלקן הצליחו פחות. היום  ניתן כברר לבצע סקירת לגו לילדים. הוצאות כמו צעצועים, הן גדולות ולא לחינם תעשיית הצעצועים מגלגלת הרבה מיליונים בכל שנה. יש הרבה סיבות שהורים מבצעים סקירת לגו לילדים  גם בגלל המחיר וגם בגלל שלא תמיד מות חייב להיות כה יקר, היום ניתן למצוא חיקוי של מותג במחירים הרבה יותר הגיוניים.
 
לא כל דגמי הלגו מיובאים לישראל
 
יש הרבה דגמים של לגו, ובגלל שלא מייבאים את כולם, לא יצא לנו להכיר עוד סוגים שלהם בארץ. חשוב לערוך סקירת לגו לילדים כמו למשל הערכות השונות, הגילאים בהם ניתן לשחק סדרות שונות של לגו, ועוד. יש הורים שלא ממש אכפת להם אם מדובר במשחק לגו מקורי, או משחק שהוא חיקוי מוצלח ואיכותי העיקר שיעמוד בתקנים הישראליים והאירופאיים, ויהיה מספיק בטיחותי לילדיהם. משחקי לגו, תורמים רבות לפיתוח הדמיון והמחשבה אצל ילדים, ממש כשם שהם משחקים פזל. אין היום גיל מינימלי למשחקי הלגו, בדרך כלל הגיל המומלץ מפורסם על קופסאות הלגו.

עזרו לילדכם והשתתפו עמם במשחקי הלגו
 
גם חנו כמבוגרים, כיף ליצור, לבנות ולשחק עם ילדינו במשחקי לגו. כשהיינו קטנים, גם אנו שיחקנו עם המשחקים הללו ופתאום אנו חוזרים לילדות באמצעות משחקי לגו משותפים עם ילדינו. נוכל למצוא משחקי לגו לילדינו, לאחר שכבר עשינו סקירת לגו לילדים. נוכל לעזור לילדים אם הם הסתבכו בהרכבה של חלק או שאינם מוצאים אותו. חשוב להיות נוכח ולעקוב אחר ההתפתחות של הילדים באמצעות משחקי הלגו, שכן פיתוח המחשבה היא חיונית בכל הגילאים.