שם:
טל':
אימייל:
 
   

כוורות

מעוניינים בסט מדפים נגיש ונוח לילדים? חושבים להפוך קיר שלם לעולם ומלואו בו ניתן למצוא מדפים מכל הסוגים? הזמינו במהרה כוורות לחדרי ילדים! כוורות אלו יאפשרו לילד שלכם לאחסן את כל הצעצועים, משחקי החברה והספרים שלו במסודר, מה שייצור מקום רב יותר בחדר. כוורות לחדרי ילדים יכולות להיות זמינות בשלל צורות, צבעים וחומרים. ישנן כוורות מפלסטיק, מפולימרים ומעץ .במאמר זה נספק מספר טיפים מקצועיים לקניית כוורות לחדרי ילדים:

קנו כוורת שתכסה את כמות החפצים המיועדים לסידור עליה


במידה והתרשמותכם היא שיש דרך ארוכה לסידור החדר מומלץ להצטייד בכוורת גדולה, כזו שיכולה להתפרס על פני קיר שלם. מומלץ לבחור בכוורת שתשרת אתכם זמן רב ותהיה עשויה מחומר עמיד. העץ הוא חומר שיכול להועיל בשל כך שזהו רהיט לשימוש פנימי של חדר הילדים. ניתן למצוא כוורות עץ עם דופנות קדמיות מפלסטיק להגנה על הכוורות מפני בלאי.

כוורות בהרכבה עצמית

ישנם מספר דגמים איכותיים וזולים בשל היעדר הצורך בעזרה מקצועית. מדובר בדגמים עם הוראות להרכבה עצמית של כוורות לחדרי ילדים. כוורות אלו נחשבות לאיכותיות לא פחות מאלו שניתן לקנות מוכנות מתצוגה והן מכילות הוראות קלות להפליא: שימוש בבורגי פיליפס או הלם על פי רוב, עם מעט מסמרים שיש לקבוע בחלק האחורי של הכוורת. 

כוורות וכונניות

ניתן לרכוש כוורות לחדרי ילדים אשר יכסו את כל הקיר במדפים, ובנוסף – גם כוננית ספרים. שני המוצרים ניתנים לרכישה בחבילה מה שיכול ליצור עסקה משתלמת וברת איכות למשפחתכם.

כוורות קטנות

ניתן לרכוש גם כוורות קטנות לתינוקות וילדים קטנים. כוורות אלו נועדו לאחסון של חפצים מצומצמים שלא נמצא להם מקום אחר. על פי רוב, אגירת החפצים המסיבית מתחילה בגילאי 4+ ולכן ילד בגיל 2-3 יכול להסתפק גם בדגמי כוורות לחדרי ילדים בעלי נפח קטן.

מחירי כוורות לחדרי ילדים

המחירים משתנים בהתאם לגודל הכוורת, החומר ממנו היא עשויה, והדרישה להרכבה עצמית. כמו כן, נמדד המחיר ביחס לביקוש בתחום העיצוב: כוורת שהורים רבים מצאו אטרקטיבית לחדר הילדים יכולה להעלות את שוויה הכלכלי בזמן קצר. מומלץ לרכוש כוורות לחדרי ילדים בחנויות המוכרות ציוד לחדרי ילדים, ולא במחסן עצים או חנות רהיטים סטנדרטית – על מנת להבטיח לילד שלכם את הטוב ביותר.