שם:
טל':
אימייל:
 
   

טפטים לחדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים תופס תאוצה בשנים האחרונות, וניתן לעצב את חדרי הילדים יחד עם הילדים שלנו וליהנות מחוויה נהדרת. אחד מהפריטים שחוזרים לאופנה היום בתחום העיצוב הם טפטים לחדרי ילדים. יש הרבה הדפסים וצורות שונות וקל אף להדביק את הטפטים על הקיר. היתרון בהדבקה של טפטים לחדרי ילדים שאין לכלוך כמו שאנו מסיידים או צובעים את הקירות מחדש. ניתן להלביש את הטפטים על רהיטים שונים ולשנות את מראם כך שיראו רעננים וחדשים יותר. אם אין לכם ידע מקצועי בהדבקת טפטים, כדאי כי תמצאו בעל מקצוע שיוכל להדביק אותם עבורכם. אפשר לבחור את הטפטים עם הילדים ולתת להם לעזור לכם להדביקם בחדר הילדים.

עולם שלם של טפטים לחדרי ילדים

יש כל כך הרבה סגנונות שונים של טפטים לחדרי ילדים עד כי ניתן להתבלבל. כל כך הרבה דמויות מספרי האגדות ומהסרטים המצוירים, אך יש לשאול את הילד מה הדמות הכי אהובה עליו או הצבעים במידה ומדובר בנער בגיל ההתבגרות שכמובן הסגנון והטעם משתנה עם הגיל. קל לנקות טפטים, ולכן אין כמו הדבקה של טפטים לחדרי ילדים כאשר ילדים ונערים אינם נוטים לשים לב ללכלוך . ניתן באמצעו סחבה לחה לנקות בקלות את הטפט והוא נראה שוב חדש. יש מבחר עצום של טפטים גם לבנות וגם לבנים, הבנים יבחרו דמויות כמו כוכבי רוק, מכוניות או אופנועים, ואילו בנות יבחרו פיות ודמויות עדינות מהאגדות של וולט דיסני או סיפורי האגדות אותם הן קוראות.

טפטים בדמות של חיות לפעוטות

ניתן למצוא דמויות של חיות אהובות על הפעוטות כמו דובים, נמרים, ארנבים ועוד. יש הרבה ילדים שמתחברים לטבע ולבעלי החיים. השינוי בחדר יהיה חיובי ונהדר ברגע שתמלאו את החדר בטפטים. כשהילד יתבגר, קל יהיה להחליף את הטפטים למשהו בוגר יותר. גם למבוגרים היום יש את הטרנד של הא טפטים ומי שמעוניין לעצב את הבית מחדש, יוכל להחליף טפטים בכל החדרים ולזכות בשינוי מהותי ומעניין, מבלי ללכלך את הרצפות או לעשות בלגן ואבק בבית כמו שניתן לראות כאשר אנו עורכים שיפוצים כלליים.