שם:
טל':
אימייל:
 
   

חדרי נוער

במאמר זה נספק עבורכם קובץ שאלות ותשובות עבור חדרי נוער. קובץ השאלות והתשובות יכלול את כל שעליכם לדעת אודות עיצוב חדרי נוער ואספקת מוצרים לחדר כלשהו בביתכם על מנת להגדירו כחדר נוער בצורה המשכנעת ביותר. במאמר שלפניכם – השאלות נשאלו על ידי צרכנים מן העבר ומויינו על ידינו כך שהטובות ביותר נבחרו להצגה לכם הקוראים. ייתכן ושאלות אלו נשאלו גם על ידיכם ולכן אנו ממליצים לכם לקרוא מאמר זה אם ברצונכם להרכיב חדרי נוער בביתכם:

איזו מיטה מומלצת כמיטת נוער?

המיטה המומלצת ביותר היא מיטה כפולה: מיטה אשר נראית כמו מיטת יחיד אך למעשה יש בה שני מזרונים: השני נמצא מתחת לראשון והוא נשלף באמצעות נצרה המרימה אותו למעלה. מיטות נוער 2017 עבור חדרי נוער מהוות בדרך כלל עבודות אדריכלים מעוצבות במיוחד העשויות מטובי העצים, המתכות והבדים עבור המזרן. מיטה כפי שאנו המלצנו לך חוסכת בחדר הנוער מקום אדיר, וגם מאפשרת לבן שלכם לארח ידידים וידידות בדירה בעת הצורך.

על אלו דגמי ארונות ניתן לקבל המלצה להצבה בחדרי נוער?

ארונות מעוצבים בעלי שני פתחי אחסון לפחות. נהוג שהפתח הראשון מאחסן בתוכו בגדים מקופלים, והפתח השני בגדים תלויים: יש בו עמוד מתכת שעליו ניתן להציב את הבגדים. פתחיו העליונים של הארון נועדו להצבת ביגוד נוסף ומצעים לשינה, והמגירות בחלקו התחתון נועדו לאחסון גרביים. ארון זה יכול להיות מוצב כארון קיר: בחדר מוצגות רק הדלתות: גוף הארון מוצנע בתוך הקיר, או כארון רגיל. ארונות חדרי נוערמכילים בדרך כלל גוף מעץ ופרזול מפלסטיק או מתכת.

האם ישנם פריטים נוספים המקובלים להצבה בחדרי נוער?

נהוג לרכוש שולחן מחשב, ומספר פריטים דקורטיביים כמו מנורה מעוצבת, שטיח, וכו'. בתחום השולחנות, אנו סבורים שרכישת שולחם מגירת מקלדת העשוי מעץ מהווה OLD FASHION. ניתן למצוא היום עבודות אדריכלים מתקדמות הרבה יותר, לרבות שולחנות מדפים. בהקשר למדפים, חשוב לציין כי יש לרכוש גם מדפים ללא קשר לשולחן, וכוננית ספרים להנחת הספרים הרבים שיצטברו. חשוב להתייעץ עם מעצב פנים על כל הנושא של פריטי חדרי נוער ובייחוד על הפרטים הדקורטיביים שהוזכרו בפסקה זו, המהווים בחלקם מוצרים שחשוב שיהיו מעוצבים ככל הניתן.