טיפים לפני הדברה בחדרי ילדים ותינוקות

הגיע האביב ואתם מתחילים לראות עקיצות של יתושים על גוף ילדיכם וסימנים של מקקים בבית. כאשר אנו מעוניינים להדביר את הבית, אין אנו יכולים לפסוח על חדרי הילדים והתינוקות. על מנת להישמר מחומרים רעילים שעלולים לחדור למוצרי הטקסטיל או הצעצועים שלהם, יש לבצע כמה דברים חשובים והרי כמה טיפים לפני הדברה בחדרי ילדים ותינוקות. יש להרחיק את המוצרים החשובים כמו מוצצים, צעצועים , בובות העשויים מבד ולהוריד את הווילונות וכן להרחיק את הכריות ואפילו זו הזדמנות נהדרת לכבס אותם. עוד  טיפים לפני הדברה בחדרי ילדים ותינוקות, זה להרחיק את הילדים לפני שהמדביר מגיע, היות וילדים רגישים מאוד בדרכי הנשימה וחלקם יכולים לפתח גם אלרגיות לחומרי הדברה מסוימים.
 
אם ישנם חומרים שהילדים שלכם אלרגיים אליהם- ידעו את המדביר
 
ישנם ילדים שהם אלרגיים לחומרים מסוימים שיכולים להיות אפילו חומרי הדברה ירוקה שהם ידידותיים לסביבה. תוכלו להיעזר עם טיפים לפני הדברה בחדרי ילדים ותינוקות כמו למשל, ליידע את המדביר ויותר חשוב, לשאול אותו באחיזה חומרי הדברה ירוקה הוא משתמש ועל מנת שתהיו יותר בטוחים, בקשו מהמדביר להראות לכם מה כתוב על חומרי ההדברה, כך תהיו בטוחים במאת האחוזים כי לא קיים חמר שיכול להזיק לילדיכם. כסו את כל הרהיטים בחדרי הילדים באמצעות ניילון והוציאו החוצה את המזרונים כך שיתאווררו בשמש ולא תהיה אליהם גישה מחומרי ההדברה. תוכלו למצוא טיפים לפני הדברה בחדרי ילדים ותינוקות גם בפורומים בנושא ההדברה באינטרנט ולמצוא עוד טיפים כאלה שיהיו לכם יעילים או לשאול הורים אחרים שאף הם ביצעו הדברה, כיצד הם התמודדו עם נושא ההדברה כאשר יש להם ילדים קטנים בבית.
 
התייעצו עם רופא הילדים ושאלו אותו לגבי הדברה בקרבת ילדים
 
הרופא, יכול להיות אינדיקציה טובה עבורכם, כאשר מדובר בסוג של טיפים לפני הדברה בחדרי ילדים ותינוקות. הרופא מודע לרעלים שיכולים להזיק לילדיכם וגם אם מדובר על הדברה שהיא לכאורה, ידידותית לסביבה. אם אתם יוצאים לחופשה או סוף שבוע אצל ההורים, אולי זו גם הזדמנות עבורכם להדביר את הבית ולהיות בטוחים שלאחר כמה ימים ההדברה תפוג.