שם:
טל':
אימייל:
 
   

 

ארונות לחדרי ילדים

מעוניינים במידע על ארונות לחדרי ילדים ? במאמר זה תיסקר בפניכם כל המָטריה על בחירת ארונות לחדרים אלה. ארונות לחדרי ילדים מכילים לא מעט סוגים שיש להרחיב אודותם במאמר זה. גם אם ברשותכם ארון שאינו ארון ילדים, ניתן באמצעות מספר פעולות פשוטות לווסתו כארון ילדים ביעילות ובקלות. כפי שתוכלו ללמוד, לילדים ישנם לא מעט צרכים מיוחדים מהארונות שלהם, אשר חשוב לוודא את קיומם בטרם רכישת הארון או בטרם הצבת ארון קיים כארון ילדים:

מומלץ לבחור בארון קטן

חדרי ילדים הם בדרך כלל לא גדולים וישנו האילוץ להכניס שולחן, משחקים, מדפים, וכו'. בחדר זה צפויה להיות לא מעט תכולה ולכן ארון קטן יכול לחסוך לא מעט מקום בחדר, שברוב המקרים הוא קטן ממילא. בנוסף, מתוקף היותו ילד – אין לו בגדים בכמות שלכם, ולכן ארון גדול יהווה בזבוז משאבים לא רצוי. בפסקאות הבאות תוכלו ללמוד פרמטרים נוספים אודות ארונות לחדרי ילדים.

פיאות הארון לא חדות

ישנם לא מעט ארונות מפלסטיק למשל – המכילים פאות שאינן חדות. ארונות עץ, לעומתם, מכילים פאות חדות, אך לא פסולי שימוש כארונות ילדים כפי שתיווכחו בהמשך. כאשר קונים ארון ילדים יד ראשונה, חשוב לוודא שהפאות שלו לא חדות מדי, ושתכולת הביגוד של הילד אכן מתאימה לארון זה.

ויסות ארונות קיימים כארונות ילדים

במידה ובבית שלכם ישנו ארון ספייר עבור הרך הנולד, אך הוא אינו עונה על הפרמטרים שנבחנו עד כה, עדיין ניתםן להופכו לארון ילדים ולהציבו כיתר ארונות לחדרי ילדים. אם הוא מכיל פאות חדות, למשל, יש להציב מתחתיו קרטונים עבים, עליהם יונח הארון. בדרך זו תמנעו מהרך הנולד או ילדכם הקטן מגע עם פאות אלו. בנוסף, חשוב שהארון יהיה גבוה על מנת שלא יוכל להגיע לפאות העליונות. פרזול ארון מסוג כזה צריך להיות רך ככל הניתן ובשאיפה לפרזול עגול: ידיות בצורת חצי עיגול ולא מלבן חד, למשל.

ארונות ילדים קונים ממשווקים מנוסים

קניית ארונות הזזה לחדרי ילדים אינה כמו קניית ארונות לנוער או לבן בדירה השכורה. מדובר במוצר יחודי אשר נוכחתם לדעת שמורכב מלא מעט אילוצים ופרמטרים למימוש. לכן, חשוב לקנות את המוצר בחנות יעודית למוצרי ילדים על מנת להבטיח את הטוב ביותר גם לילד שלכם.